Szukaj 
26. Październik, 2014Aktualności, Ogłoszenia parafialne
article-image

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu 10 .12.2017 r.

 

ü Dziś II niedziela Adwentu – w  tym czasie czas łaski przygotowujemy się na spotkanie z Chrystusem. W adwentowym oczekiwaniu są codziennie Roraty, msze św. ku czci Matki Bożej o g. 6.30, przed mszą św. śpiewamy Godzinki. Zapraszamy dzieci, które otrzymują obrazki. Są do nabycia świece wigilijne. Dziś w II niedzielę miesiąca modlimy się za ofiarodawców dziękując za ofiary.

 

ü Rekolekcje Adwentowe w dniach 17 – 19  grudnia. Program został już wywieszony w gablocie. Rekolekcje prowadzić będzie o. Stanisław Piętka. 21 grudnia od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych, można już zgłaszać adresy chorych, którzy pragną przyjąć sakramenty św.

 

ü Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy modlą się na różańcu aby poszerzyli szeregi Żywego Różańca i Rycerza Niepokalanej w naszej Parafii. Spotkania formacyjne odbywają się w każdą pierwszą i 3 środę miesiąca wieczorem po nabożeństwie w salce katechetycznej.

 

ü Od przyszłej niedzieli ministranci i asysta będą rozprowadzać sianko,

 

ü Dla biednych z naszej parafii przed świętami  zostaną podarowane paczki. Gdyby ktoś chciał się podzielić z potrzebującymi to będzie możliwość adwentowego uczynku miłosierdzia.

 

ü Są roznoszone po naszej parafii opłatki przez upoważnione osoby. Te opłatki są poświęcone i nie należy przyjmować innych osób nie związanych z parafią.

 

ü W piątek na g. 18.00 zapraszamy kandydatów do s. bierzmowania na mszę św. o g. 18.00, a po mszy św.  spotkanie w kościele.

 

ü Za tydzień o g. 15.00  siostry zapraszają na Wieczerniki Miłości Miłosiernej.

 

ü Trwają już przygotowania do  Bełchatowskiego Orszaku Trzech Króli.

W kiosku parafialnym są do nabycia Tygodniki „Idziemy” „Niedziela” „ Gość niedzielny „ są  kartki świąteczne i kalendarze jubileuszowe, świece