,

 

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

III Niedziela  Zwykła    26.    01.   2020 r.

ü  Dziś IV niedziela miesiąca. O godz. 15.00 spotkanie modlitewne wieczerników Miłości Miłosiernej. Zapraszają Siostry.  Nieszpory o g. 17.30

 

ü Można złożyć ofiarę do puszki „ Kromka chleba „

 

ü Dziś w ramach modlitw o jedność chrześcijan Ekumeniczne spotkanie w kościele Ewangelicko – Reformowanym o g. 18.00

 

ü Do 13 lutego można składować zużyty sprzęt elektroniczny przy Oratorium. Odbiór elektrośmieci 13 lutego, jest to akcja Polskich misjonarzy.

 

ü Kończy się czas wizyty duszpasterskiej. Rodziny których nie zastaliśmy, a które pragną przyjąć księdza po kolędzie – mogą się zgłaszać, będziemy odwiedzać jutro i we wtorek. Są to tzw. uzupełnienia. Za tydzień  sprawozdanie z kolędy.

 

Plan kolędy

     Poniedziałek  od. g. 16.00   Ul. Myśliwska

                                         Uzupełnienia

 

ü W I sobotę msza św. i modlitwy Rycerstwa Niepokalanej o g. 7.30. Męski różaniec ulicami naszego miasta rozpocznie się mszą św. o g. 9.30 w par. Matki Kościoła i zakończy przy naszym kościele.

 

ü Za tydzień w niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, podczas każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Dzieci i Komunijne przychodzą ze świecami na mszę św. o g. 10.30 z poświeceniem świec.  02 lutego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się w intencji sióstr i wszystkich, którzy złożyli śluby zakonne.

 

ü Są do  tygodniki : Idziemy i Niedziela, Gość Niedzielny, gromnice na święto Matki Bożej Gromnicznej i  świece dla dzieci  I komunijnych.

 

ü Odeszli do wieczności : + Sabina Antoniewicz + Witold Sigorski + Maria Kubiak + Tadeusz Wiesław Lewandowicz

 

,